Więcej niż widzisz

DEKOLIT KD EXTRA

 

Pobierz nasz katalog

 

przeciw grzybom

na zewnątrz i do wewnątrz

niewymywalny

przeciw owadom

Impregnat do drewna konstrukcyjnego w postaci super koncentratu, do ochrony przed działaniem owadów i grzybów domowych, powodujących głęboki rozkład drewna.

 

Do zabezpieczenia drewna konstrukcyjnego, montowanego w przestrzeniach otwartych, narażonych na działanie warunków atmosferycznych, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Przygotować roztwór 5%, czyli zawartość 5 kg preparatu DEKOLIT KD EXTRA rozpuścić w 95 l wody, po czym nanieść na powierzchnię drewna poprzez (1-2 krotne) malowanie lub natrysk lub 4 godzinne zanurzanie drewna w tak przygotowanym roztworze. Bardzo poręczne jest zastosowanie spryskiwacza ogrodowego. Wilgotność drewna nie powinna być wyższa niż 25%. Roztwór roboczy pozostawiony w zbiorniku impregnacyjnym wymieszać ok. 5 min. przed każdym kolejnym użyciem. Drewno po zaimpregnowaniu sezonować pod zadaszeniem na przekładkach przez min.72 godziny.

 

 

 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

 

 

Dostępne opakowania:

kanistry plastikowe 20 kg, kontener 1000 kg

Copyright@2013 Dekspol. All Right Reserved